OBSLUHA TABULOVÉHO LASERU

Náplň práce:

Obsluha a seřízení CNC stroje - tabulový laser
Upravuje parametry obrábění na obsluhovaných strojích
Ošetřování a základní údržba stroje
Efektivní plánování práce

Očekáváme:

SOU technického směru
Orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění
Zkušenosti s obráběním a zpracovávání kovových materiálů
Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
Možnost profesního růstu
Motivující finanční ohodnocení
Firemní stravování a řada dalších benefitů
Příjemné pracovní prostředí
Firemní autobusová doprava Slaný Želevčice a zpět

Informace o pozici

Místo pracoviště

5, 274 01  Slaný-Želevčice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ práce

Specialisté a odborní pracovníci

Zadavatel

LINET spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Michálková
5
274 01  Slaný-Želevčice
Česká republika