Dělník lakovny

náplň práce:

Obsluha poloautomatické práškové lakovny
Navěšování svařenců na pojezdník, dle výrobního plánu. Vizuální kontrola lakovanců.
Práce ve třísměnném provozu.

Očekáváme:

SOU - ideálně technického směru
Zkušenosti s práškovou lakovnou výhodou, ne však podmínkou
Fyzickou zdatnost
vzhledem k břemenům, práce vhodná pouze pro muže.

Nabízíme:

• Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
• Zaškolení na pozici
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní stravování
• Firemní benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Firemní autobusová doprava Slaný Želevčice a zpět

Informace o pozici

Místo pracoviště

Slaný

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Základní

Typ práce

Manuální a provozní pracovníci

Zadavatel

LINET spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Michálková
5
274 01  Slaný-Želevčice
Česká republika